Kniha návštěv

Martina zumba

Dnes jsem téměř po dvou měsících šla na Martinu hodinu, a znovu mě to příjemně naladilo a popravdě nechápu, jak mi ty dva měsíce mohlo být vcelku jedno, že sem nechodím... Takže díky za super hodinu a nakopnutí k tomu, abych zas začala něco dělat :D

Zumba s Marťou

Nedá mi to, abych opět nevynesla do nebes úžasné hodiny tance s naší milou Marťou. Krásné a zábavné hodiny, litry potu a vše s úsměvem. Nejvíce se sice usmívá právě Marťa, která tančí s grácií a lehkostí, nám ostatním ta "lehkost pohybu" sice ještě trochu vázne, ale snažíme se :)
Děkuji moc Marti za Vaši každou hodinu, a ač zničená, odcházím zvesela. Ne z důvodu, že jsem přežila, ale těším se na další a další hodiny.

Re: Zumba s Marťou

Děkuji Vám za pochvalu :-) Jsem moc ráda, že důvod veselého odchodu není skutečnost, že jsme přežili, ale spíše, že jsme si to užili (a těšíme se na další). Určitě se nám všem ty litry potu i ty vykouzlené úsměvy zúročí!!! Na těle i na duši :-)

Zumba se Šárkou

Moc a moc chválím Šárčinu zumbu. Její hodiny jsou čím dál suprovější, choreografie nápaditější a zábavnější. Myslím, že to není jen můj názor, svědčí o tom i nabitost sálu na jejích hodinách.
Šárko, děkujeme !!!

Re: Zumba se Šárkou

Děkuji za pochvalu, budu se snažit přicházet stále s nečím novým. Pro Vás je radost cvičit, hodiny mě moc baví...

dotaz

Dobrý den. Chtěla jsem se optat a zároveň i poradit. Chodím už od října na trampolíny a zhubla jsem jen 2 kila. Nejsem si jistá, že to bylo díky nim. Nemůžete mi říct jestli třeba mám chodit 3x týdně nebo čím to je? Děkuji za odpověď.

Re: dotaz

Dobrý den,
aby jste spálila 500-600 kcal měla by jste chodit 3-4 krát týdně. Jedna paní chodila takto pravidelně a dala až 7 kilo pryč. Ale taky to může být stravou :o)).S pozdravem Studio B

maraton

Byla jsem večer teda po těch třech hoďkách totálka, ALE taneční maraton byl naprosto boží, koží, žabí ... :-)
Šárka a Marta byly naprosto úžasný!!!! Hrozně moc jim děkuju za skvělou atmosféru, kterou vytvořily. Myslím, že jsme si to všechny zúčastněné náramně užily.
A vlastně vůbec - celé Studio B je NEEJLEEPŠÍÍÍÍ!!!
A já prosím O-PA-KO-VAT, O-PA-KO-VAT :-))))
Fakt díky, endorfiny se budou vyplavovat ještě hodně dlouho :oDDDDDDDDDDD

Re: maraton

Děkujeme, byly jste všechny skvělé a atmosféra byla výborná.
Já jsem si to užila na maximum a myslím, že Marta zrovna tak...určitě to nebyla poslední taková akce ;))

Šárčina zumba

Chci moc moc pochválit zumbu se Šárkou, vždycky se na ni hrozně těším! Její zumba je taková šťavnatá a smyslná :-) Hoďka uteče ani nevím(e) jak :-(((( Takže Šárko, díky za Vaše energií nabité hodiny a za nové sexy tanečky, které pro nás pořád vymýšlíte... !!!!

Přidat nový příspěvek

OTEVÍRACÍ DOBA:

PO  16:00 - 20:15

ÚT  16:00 - 20:15

ST  16:00 - 20:15

ČT  16:00 - 20:15

PÁ  17:00 - 20:15

SO     zavřeno 

NE   9:00 - 11:00/  16:00-20:00

       

 

Mezi hodinama je fitness studio zavřené.

Pokud by jste chtěli zakoupit permanentku, kredity atd. Předem volejte!

Děkujeme Fitness studio B

   

www.artemis-liberec.cz