FIT KIDS

 

 

FIT KIDS

Děti si chtějí hrát, ale vám už dochází fantazie? Přinášíme vám nové cvičení pro děti, při kterým si děti užijí spoustu legrace. 

V této hodině bude více pohybových aktivit, lekce bude prodloužena na 50 – 55min.

Vhodné pro děvčata i chlapce. (4-7let)

 

 Lekce:

Zumba, trampolínky, gymnastika, rytmika, protahování, hry a zábava - to vše v jedné hodině pro Vaše děti pod vedením zkušené instruktorky, která má dlouholetou praxi s dětmi.

 

S SEBOU: pevnou obuv, pití, ručník

 

 

Pro děvčata i chlapce 3-7 let. Cena lekce 60Kč.

Bezpečné cvičení na trampolínách za hudebního doprovodu je pro děti velmi zábavná a efektivní forma pohybové aktivity. Období dětského věku a dospívání je nejdůležitější oblastí sportovního života jedince z hlediska budoucí fyzické a psychické kondice.

Dítě si vytváří správné postoje, návyky a názory na pohybovou aktivitu v životě. Zábávné cvičení s důrazem na hravost a přirozenost pohybu.

Skupinové cvičení na trampolínách, zprostředkuje dětem sportovní aktivitu, která rozvine jejich pohybové návyky, obratnost, koordinaci, prostorové myšlení i soutěživost. Aktivní komunikace instruktora s dětmi podpoří komunikaci v kolektivu, smysl pro disciplínu a pocit přirozené autority profesionálního instruktora podpoří zájem o cvičení.

Smích, zábava a především rozvoj sportu v dětském věku, jako nedílné součásti života.

Vyzkoušejte reakce Vašich dětí a nechte je skákat radostí :).

 

 

 


www.artemis-liberec.cz